TST403 Transporta tehniskās apkopes procesu vadība

Kods TST403
Nosaukums Transporta tehniskās apkopes procesu vadība
Līmenis un tips Augstākā līmeņa, Profesionālais
Tematiskā joma Transports
Struktūrvienība Būvniecības un mašīnzinību fakultāte
Mācībspēks Viktors Feofanovs
Anotācija Studiju kursā tiek izskatīti teorētiskie, praktiskie un metodiskie norādījumi dažāda veida transporta līdzekļu tehniskās apkalpošanas un remonta sfērā ar nolūku nodrošināt augstu to izmantošanas efektivitāti..
Transportlīdzekļu tehniskā stāvokļa izmaiņu ekspluatācijas procesā fiziskie aspekti 6 8 0 0
Transportlīdzekļa tehniskais stāvoklis un tā veidi 6 10 0 0
Tehniskā stāvokļa veida noteikšanas metodes 6 8 0 0
Transporta līdzekļu tehniskās ekspluatācijas un tehniskās apkalpošanas stratēģijas un to raksturojumi 6 10 0 0
Tehniskās apkopes un remonta normatīvi, normatīvu koriģēšanas metodes 6 8 0 0
Tehnoloģisko un ražošanas procesu veidi un to raksturojumi 6 10 0 0
Transportlīdzekļu apkopes un remontu darba organizēšana 6 8 0 0
Transportlīdzekļu tehniskās apkalpošanas uzņēmumu organizatoriskā struktūra 6 10 0 0
Studiju kursa mērķis ir attīstīt studentiem prasmes transporta tehnikas darbspējas vadības jomā uz iegūto zinību par tās tehnisko apkalpošanas un remonta organizācijas pamata. Studiju kursa uzdevumi ir sniegt zināšanas par kustīgā sastāva tehniskā stāvokļa izmaiņu likumsakarības ekspluatācijas procesā; tehniskā stāvokļa ietekmi uz transporta līdzekļu izmantošanas efektivitāti; tehniskās apkalpes, diagnostikas un ražošanas procesa materiāli tehniskā nodrošinājuma organizāciju.
Izprot galvenos transporta līdzekļu ekspluatācijas jēdzienus un definīcijas. - Zināšanu pārbaudes testi. Kontroldarbs. Eksāmens.
Izprot faktorus, kuri ietekmē transporta līdzekļu kustīgā sastāva tehniskā stāvokļa izmaiņas. - Zināšanu pārbaudes testi. Eksāmens.
Izprot transporta līdzekļu tehniskā stāvokļa strukturālos un funkcionālos parametrus. - Zināšanu pārbaudes testi. Eksāmens.
Izprot transporta līdzekļu un to materiāli tehniskā nodrošinājuma tehniskās apkalpes, diagnostikas un remonta organizāciju. - Zināšanu pārbaudes testi. Eksāmens.
Izprot tehniskās apkalpes uzņēmumu tipveida struktūras - Zināšanu pārbaudes testi. Eksāmens.
Spēj aprēķināt transportlīdzekļa agregātu tehniskās apkalpošanas periodiskumu un nepieciešamo rezerves daļu daudzumu - Praktiskais darbs. Kontroldarbs. Eksāmens.
Prot izmantot informācijas teoriju parametru diagnostikas vērtības noteikšanai un transportlīdzekļu mezglu tehniskā stāvokļa identifikācijai - Praktiskais darbs. Kontroldarbs. Eksāmens.
Apmeklējums - 10%
Zināšanu pārbaudes testi - 30%