RRI484 Projekta izstrāde un vadīšana

Līmenis un tips Augstākā līmeņa, Profesionālais
Tematiskā joma Elektronika un telekomunikācijas
Mācībspēks Leonīds Pētersons
Anotācija Projekti un to būtība. Problēmu analīze. Projekta mērķu definēšana. SVID analīze. Loģiskās ietvarprogrammas matrica ( Logframe). Projektu plānošana. Projektu vadīšana. MS Project programmatūra. Projektu prezentēšana..
Projekti un to būtība. Projektu pazīmes. Projektu fāzes. 6 0 0 0
Problēmu analīze. Projekta mērķu definēšana. Problēmu un mērķu koks. SVID analīze. 6 0 0 0
Loģiskās ietvarprogrammas matrica ( Logframe). 6 0 0 0
Projektu plānošana. 8 0 0 0
Projektu vadīšana. 8 0 0 0
Darbs ar MS Project (vai līdzīgu) programmatūru. 8 0 0 0
Porjekta prezentācijas izstrāde un aizstāvešana 6 0 0 0
Kursa mērķis ir dot studentiem zināšanas un prasmes tehnisku un citu projektu izstrādē un plānošanā. Šo kursu beidzot students: -zinās kas ir projekts, tā galvenās pazīmes, projektu veidus un projekta fāzes. -pratīs lietot dažādas radošā darba un analīzes metodes (LogFrame, SVID, prāta vētra) problēmu identificēšanai, mērķu izvirzīšanai un projekta uzdevumu formulēšanai. - zinās projekta plānošanas un īstenošanas principus un pratīs izstrādāt projekta plānu. - zinās projekta komandas izveides un pārvaldības principus, pratīs izveidot projekta prezentāciju.
Zināšanas par projektu galvenām pazīmēm, projektu veidiem un projekta fāzēm, projektu plānošanas un īstenošanas principiem. - Tests virtuālā vidē.
Prasmes lietot dažādas radošā darba un analīzes metodes (LogFrame, SVID, prāta vētra) problēmu identificēšanai, mērķu izvirzīšanai un projekta uzdevumu formulēšanai. - Mājas darbs: projekta tēmas izvēle, problēmu un mērķu apraksts, projekta uzdevumu formulējums.
Prasme izstrādāt projekta plānu. - Projekta plāns.
Prasme izveidot PowerPoint prezentāciju un prezentēt projektu. - Projekta prezentēšana un aizstāvēšana. Noslēgumā ieskaite.
Priekšzināšanas Nav
Daļa KP EKPS Stundas nedēļā Pārbaudījumi Pārbaudījumi (brīvai izvēlei)
Lekcijas Prakt. d. Lab. Ieskaite Eksāmens Darbs Ieskaite Eksāmens Darbs
1 3.0 4.5 2.0 1.0 0.0 * *