TRT506 Transporta radioelektronisko sistēmu modelēšana

Līmenis un tips Augstākā līmeņa, Akadēmiskais
Tematiskā joma Elektronika un telekomunikācijas
Mācībspēks Elans Grabs
Anotācija Transporta dinamisko radioelektronisko sistēmu modelēšana. Signālu un trokšņu modelēšana. Gadījumsignālu modelēšana. Stohastisko procesu modelēšana. Nepārtaukto un diskrēto sistēmu modelēšana un simulēšana. Imitatori un trenažieri..
Transporta radielektronisko sistēmu modelēšanas principi 12 0 0 0
Elektronisko shēmu modelēšanas programmas 6 0 0 0
Elektronisko shēmu modelēšana EWB vidē 8 0 0 0
Elektronisko shēmu modelēšana MC vidē 8 0 0 0
Elektronisko shēmu modelēšana Circuit Maker vidē 8 0 0 0
Elektronisko shēmu modelēšana LabView vidē 6 0 0 0
Apgūstot teorētiskās zināšanas un praktiskās iemaņas, students spēj izveidot un analizēt radioelektroniskās sistēmas. Prot analizēt radioelektronisko sistēmu shēmu pārejas un frekvenču raksturlīknes, prot kompetenti raksturot komponenšu ietekmi uz shēmas parametriem. Spēj analizēt gadījuma procesus un to pārveidošanu radioelektroniskās sistēmās un ierīcēs. Pēc uzdotiem parametriem prot izveidot radioelektroniskās sistēmas shēmas un analizēt tās.
Spēj raksturot radioelektronisko ierīču modelēšanas programmas - Eksāmens, laboratorijas darbi. Orientējas radioelektronisko sistēmu modelēšanas programmās un to parametros
Spēj modelēt uzdoto radioelektroniskās sistēmas ķēdi, izmantojot pārejas raksturlīknes un frekvenču raksturlīknes. - Eksāmens, laboratorijas darbi. Kompetenti analizē uzdotās radioelektroniskās sistēmas ķēdes pārejas un frekvenču raksturlīknes.
Spēj atrast radioelektroniskās sistēmas ķēdes raksturlīkņu atkarību no parametru nestabilitātes, izmantojot Monte Karlo metodi - Eksāmens, laboratorijas darbi. Iegūtā praktiskā pieredze ļauj analizēt radioelektronisko sistēmu shēmu parametru izmaiņas
Spēj veidot transporta radioelektronisko sistēmu modelējošas stendus un trenažierus - Eksāmens, laboratorijas darbi. Iegūtās teorētiskā zināšanas un praktiskā pieredze ļauj veidot modelējošas stendus un trenažierus
Priekšzināšanas Transporta elektronisko sistēmu datormodelēšana